Hakkımızda

Hakkımızda

Petmania Veteriner Kliniği, Doğukar İnşaat Reklam Pazarlama Ticaret Limited Şirketi bünyesinde  dostlarınıza en iyi sağlık hizmetini sunmak amacıyla 2002 yılında Beylikdüzü -İstanbul’da kurulmuştur.

Mersis numaramız; 0309010072400017 ' dir.

20 yıllık deneyim ve bilgi birikimimiz, veteriner hekimlik alanındaki teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip eden kadromuz ile birlikte kliniğimizde muayene- teşhis, tedavi, laboratuvar ünitesi, operasyon, dijital röntgen, ultrason ve EKG’den oluşan görüntülü tanı ünitesi, ağız ve diş sağlığı bakımı hizmetlerinin yanı sıra kuaför ve pet shop hizmetlerini de sunmaktayız.

Petmania Veteriner Kliniği Ekibi olarak koruyucu hekimlik ve dostlarımızın sağlığı için üzerimize düşen görevin farkındayız ve bu bilinçle yenilikleri takip ederek, güncel bilgiler ışığında doğru, hızlı, kaliteli ve ulaşılabilir hizmeti verebilmek amacı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Petmania Veteriner Kliniği Ekibi olarak koruyucu hekimlik ve hayvan sağlığı için üzerimize düşen görevi bilmekte ve bu doğrultuda bütün gücümüzle çalışmaktayız.

Resmi İnternet Adresimiz:

www.petmania.com.tr | E-Posta Adresimiz: petmaniavet@gmail.com dur.

"Petmania" markası şirketimizin tescilli markasıdır. T.C. yasaları tarafından markamız koruma altındadır  ve başka gerçek ve tüzel kişiler tarafından kullanılması yasaktır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Minimum Bekleme Süresi

Tecrübeli ve geniş ekibimiz sayesinde sizi bekletmiyoruz.Randevu aldığınız takdirde önceliğimiz her zaman sizsiniz.

Acil Servis

Mesai saatlerimizde bütün gelen hastalara,mesai saatlerimiz dışında sadece kliniğimizin kayıtlı hastalarına acil servis hizmetimiz vardır.Acil servis hizmetimizde, tam donanımlı kliniğimizde eksiksiz bütün uygulamaları yapabilmekteyiz.

Güler Yüzlü Hizmet

Hastalarımıza ve hasta sahiplerimize her zaman güler yüzle yaklaşıyoruz.Biliyoruz ki sizler bizim en yakın dostlarımızsınız.

Aile Ortamı

Geçen 12 yılda Beylikdüzü bölgesinde hasta sahiplerimiz ve hastalarımızla bir aile olduk.Sizlerle kocaman bir aileyiz.

Üniversite Hastanelerinden Destek

İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Cerrahi Ana Bilim Dalı,Dahiliye Ana Bilim Dalı,Doğum Ana Bilim Dalı ve Suni Tohumlama Ana Bilim dalında görev yapmakta olan,dallarında uzman Profesör hocalarımızın desteğiyle sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.Hocalarımız kliniğimize gelerek uzmanlık konularında danışman hekim muayenesi yapmakta ve tedavilerimize yardımcı olmaktadırlar.Bu hizmetimiz için mutlaka randevu alınmalı ve ön muayene yapılmalıdır.

 

Hastalarımız neler söylüyor?

Üç sene önce kedimin (Ponçik)kulak iltihabı rahatsızlığı vardı.Sürekli gittiğim Veteri̇ner hekim bir ay geçmesine rağmen tedavi edememişti.Tavsiye üzerine Petmania Veteri̇ner Kliniğine Özgür beye gittim.Bir haftada sorun ortadan kalktı.Sonrasında Murat bey ve diğer Veteri̇ner hekimler ile de tanıştım.O günden beri yani üç yıldır düzenli olarak kedimin aşıları için gidiyorum.Hepsi de çok ilgili ve alakalılar.Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Tarkan Ongen

5 ay önce
Başta Özgür Bey olmak üzere hayvansever,bilgili ve ilgili ekip. Petmania ‘da sağlıklı ve mutlu Güneş’im😻❤

Arzu Yüceldi

Ailecek kedilerimizi götürdüğümüz işletme.Özgür bey ve calışma arkadaşlarına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.
Gürkan Sürer

Gürkan Sürer

İşlerini özenle ve sevgiyle yapan bir ekip. Takip sistemleri çok iyi. Özellikle de Dr. Murat Aytaç’ın hayvanlara yaklaşımı kendinizi güvende hissetmenize sebep oluyor.

Gülşah Özdemir Koryürek

Kedilerimiz ve köpeğimizin biricik doktorları sizi seviyoruz 🙂 Özellikle yeni yere geçmeniz ve kedi köpek pansiyonu mükemmel bir şey oldu. Gözümüz arkada kalmadan emanet edip tatilimize gidebiliyoruz 🙂 Kesinlikle tavsiyemdir.

Eylül Yalçınkaya

Müşterilerinize yaklaşımınız, ilginiz ve çözüm sunan profesyonel ekip anlayışınız için teşekkürler…

Murat Selek

Murat Selek

Herkese selamlar klinik hakkında söylenecek konular: öncelikle çok profesyonel bir klinik.bilgi, tecrübe,hasta ve hasta yakınına oldukça ilgililer ayrıca pet malzemelerini de bulabileceğiniz içerisi,temiz kokan, iletişimleri çok sağduyulu, otopark sorunu olmayan bir klinik gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz

Halil Peker

merhabalar,

kedimde aşırı şekilde kulak kaşıntısı vardı. biz egzama oldugunu sandık ve bir kaç kez mama değiştirdik ama geçmedi. Arkadaş tavsiyesi üzerine Petmania ya getirdik. Canan hanım hemen kulağından çubukla biraz kir aldı ve mikroskopta baktı sonucu ekrandan bize de gösterdi. Tedaviye hemen başladık ve 2 haftada sonuca vardık kendilerine teşekkür ediyorum. Kesinlikle Beylikdüzü’nde ki tek tercihimiz.

Orçun Baş

reklam danışmanı

2 tane kedim var. Duman ve maymuş, aşı için kliniklere gittiklerimde gelince hep ağlıyorlardı. Kedilerime aşı yapmak için hep sert davranılıyordu, ama bu kliniğin muhteşem doktorları kedilerime o kadar iyi davranıyorlar ki, kediler aşıya gitmek için can atıyor.

Aysel Yüksel

Ev Hanımı

Uzun yıllardır birçok kedi ve köpeğim oldu. İşim dolayısıyla sık seyahat ettiğim için onlarca veteriner kliniğine gitmek zorunda kaldım. Petmania Veteriner Kliniğiyle tanışana kadar Türkiye’de veterinerlik hizmetinin yetersiz olduğunu düşünüyordum.  Onlarla 5 sene önce tanıştım. Hiçbir veterinerde görmediğim muayene tekniklerini, teşhislerde ise hiçbir yerde duymadığım; ayrıntılı açıklamaları duydum. Petlere ve pet sahiplerine verdikleri önemi, günümüzde hastaneler insanlara vermiyor. İstanbul Veterinerler Odası ile bu sektöre kattıkları artı değer için teşekkür ediyorum.

Mert Eden

Yazılım Mühendisi

Kedi Irk Bilimi, bu konu hakkında eğitim almış kişi veya kurumlarca yapılması gereken bilgi ve sorumluluk gerektiren bir bilim dalıdır. Kulübümüz Dünya’da Kedi Irk Bilimine bilimsel olarak katkı sağlayan tüm global ve yerel kedi ırk kuruluşlarının yolunda gitmektedir. Bu doğrultuda yolumuza tıbbi olarak ışık tutacak donanımda olan Petmania Veteriner Kliniği ile tanıştık. Petmania Veteriner Kliniği hekimlerinin safkan ırkların korunmasında ülkemize ve kulübümüze verdiği hizmetler için teşekkürü bir borç biliriz.

Exoticshorthair.com.tr

Irk Kedi Yetiştirme ve Koruma Kulübü

Uzun yıllardır 2 adet kedimi emanet ettiğim petmania veteriner kliniğinden çok memnunum. Bu güne kadar bana verdikleri eksiksiz ve doyurucu bilgiler için, Petmania ekibine teşekkür eder, sizlere tavsiye ederim.

Ahmet Berk

Fotograf Sanatçısı

Kedim Çakıl’ın idrar problemi sayesinde bu klinik ile tanışma fırsatı yakaladım. Daha önce bir veterinere gidiyordum sık sık tekrar etmesine rağmen çözüm olmuyordu ve çok para alıyorlardı. Ahmet Berk’in tavsiyesi üzerine Petmania’ya götürdük. Daha ilk girişte kokusu ile bizi büyüledi. Doktorumuz Özgür Bey itina ile ultrasyonda baktı ve hemen kalınlaşma olduğunu söyledi. İki günlük yoğun tedavi sonucunda ne kanama kaldı, nede zor çiş yapma kaldı. Çakıl adına hepinize teşekkür ediyorum.

Gülşah Tuğrul

Akademisyen

Köpeğim Aşk’ı ilk aldığım günden beri petmania ya götürüyorum. İlk günden beri hem Aşk a gösterdikleri ilgi-sevgi, hem de bilgileri ile bizi çok mutlu ettiler. Bugüne kadar her ziyaretimizden mutlu ayrıldık. Sizi çok seviyoruz Petmania

Buse Varlı

Tur acente operatörü


Veteriner Hekimlerimizle Tanışın