Muayene Teşhis Tedavi Hizmetleri

Muayene teşhis tedavi

Kliniğimizde hekimlerimiz modern teknolojinin sağladığı her türlü imkanı kullanarak muayene,teşhis,tedavi ve gerektiğinde operatif müdahale hizmetlerini vermektedirler.Kliniğimize gelemeyen hastalarımız için yerinde muayene hizmetimizde vardır.

Muayene,teşhis ve tedavide kullandığımız ekipman listemiz şöyledir.

 1. Yüksek frekans dijital röntgen cihazı ve Fire CR dijital röntgen işleme ünitesi.
 2. Tam otomatik fuji biyokimya analizatörü
 3. Tam otomatik mindray lazer hemogram cihazı
 4. Mindray veteriner ultrasound-doppler cihazı
 5. Urit idrar analiz cihazı
 6. ART elektro cerrahi koter cihazı
 7. Melag tam otomatik otoklav
 8. Biocare hasta başı monitorü ve EKG
 9. Kapalı devre isofloran anestezi cihazı
 10. Diş ünitesi
 11. Riester veteriner otoskop-oftalmoskop
 12. Dijital mikroskop
 13. Fetal doppler
 14. Serolojik veteriner test kitleri.

Bizler kongre ve güncel yayınları takip ederek,her türlü yeniliği hastalarımızla paylaşıyoruz.Mesleğimize sürekli yatırım yaparak,kendimizi geliştirmek için elimizden gelen bütün gayreti sarfediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hekimleriniz kimlerdir ve hangi okul mezunudurlar?

Veteriner Hekim Murat AYTAÇ 1996 İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunu,Veteriner Hekim Mustafa Özgür ŞİMŞEK 2006 İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunudur.

Temizlik ve hijyeni nasıl sağlıyorsunuz

Temizlik ve hijyen bizim için çok önemlidir. Her gün muayene odalarımız ve tıraş odamız u.v. ışık ile sterilize edilir,ıslak zeminler dezenfektan madde ile yıkanır.Viral hastalık şüpheli bir hasta muayene edildiğinde o bölüm kapatılır,u.v. ışık ile dezenfekte edilir ve ıslak zeminler dezenfektan ile yıkanır.Hekimlerimiz ve teknik personelimiz muayenelerde mutlaka tek kullanımlık eldiven kullanırlar ve her muayene sonrası muayene masası dezenfekte edilir.Bir hastada kullanılan ekipman,tek kullanımlık değilse mutlaka temizlenir ve sterilize edilir.Biz bu titizliğimiz sayesinde yıllardır kliniğimizde bulaşıcı bir hastalık vakası yaşamadık.

Petim muayene edilirken yanında bulunabilirmiyim?

Hekimlerimiz muayeneyi hasta sahibinin yanında yapmaktadırlar.Özel bir durum olmadığı sürece bu durum devam etmektedir.Bu doğrultuda hekimimiz size muayene sırasında ve sonrasında açıklayıcı bilgiler vermekte ve sizin sorularınızı özenle cevaplamaktadırlar.

Ücret politikanız nasıldır?

Biz İstanbul Veteriner Hekimler Odasının yıllık olarak belirlediği ücretleri uygulamaktayız.Yapılacak işlemler hakkında size ayrıntılı bilgi vermekte ve fiyatları belirtmekteyiz.Sizin onayınız ve bilginiz olmadan hiç bir işlem yapmamaktayız.

Yukarı da kısaca bilgilendirme yapmaya çalıştık.Sorularınız için bizi arayabilir veya e-posta atabilirsiniz.