Beylikdüzü Veteriner Kliniği

Beylikdüzü Veteriner Kliniği

Düzenli hekimi olmayan kişilerin başına en sık gelen olay,kedisi,köpeği hastalandığında ne yapacağı konusunda panik yapmaktır.Panik ile internete girerek Beylikdüzü veteriner kliniği telefon yazarak arama yapmak ve ilk çıkan numarayı aramak bu olayın devam eden kısmıdır.Beylikdüzü veteriner kliniği telefon yazarak çıkan sonuçlara göre bir klinik telefon numarası bularak yapılan konuşma sonrası gidilen klinikte ise herşey süprizlere gebedir.Çünkü,o saatte sizi kabul eden kişi gerçekten hekim midir? Panik halinde belgelerini görme şansınız olmayacaktır.Acaba gittiğiniz yer,yeterli donanıma sahip midir? Bunuda anlama şansınız olmayacaktır ve işiniz bundan sonrası için şansa kalmış olacaktır.Bu yüzden mutlaka bir hekimle başınız sıkışmadan önce tanışıp,kliniği gezmelisiniz.Yoksa acil durumlarda bir çok sıkıntı yaşamanız kaçınılmazdır.Beylikdüzü Veteriner Kliniği telefon diyerek arama yaptığınızda bize ulaştıysanız,Petmania Veteriner Kliniği 3 veteriner hekimiyle ve eksiksiz donanımıyla sizlerin her zaman yanınızdadır.

Ekibimiz ve ekipmanımız konusunda ayrıntı vermek gerekirse;

Veteriner Hekim Murat AYTAÇ,Beylikdüzü bölgesinde ki en deneyimli hekimlerden biridir.20 yıllık meslek hayatında aktif olarak klinisyenlik yapmış olmanın verdiği tecrübe ile çalışma hayatını sürdürmektedir.
Veteriner Hekim Mustafa Özgür Şimşek,kurucusu olduğu kliniğimizde yılların verdiği tecrübeye,katıldığı eğitimleride ekleyerek birikimini sizler için kullanmakta.Özellikle usg muayenesinde İstanbul’da ki sayılı hekimler arasında yer almaktadır.
Veteriner Hekim Serkan Kaynak,yıllardır kliniğimiz kadrosunda yer almakta ve egzotik hayvan muayenesinde konusunda uzmanlaşmış bulunmaktadır.

Ekipmanlarımız özetleyecek olursak;

-Daha az radyasyon yayan ve mükemmel sonuçlar çıkaran yüksek frekans dijital röntgen
-Röntgenleri dijital olarak işleyen CR cihazı
-Net sonuçlar için ultrason muayenesi yapan hekimin ayrılmaz parçası mindray usg ve renkli doppler
-Hızlı ve kesin teşhis için mindray lazer hemogram cihazı
-Türkiye’de ki en güvenilir biyokimya cihazı Fuji MX500
-Son teknoloji diş ünitesi
-24 saat güç sağlayan UPS ve online jeneratör ile güvenilir aşılar
-Köpeklerimizin konforu için her muayene odasında elektrik kontrollü muayene masaları
Aklımıza bir çırpıda gelenler.Tabi ki daha fazlası kliniğimizde mevcut.
Bu doğrultuda internet araması yaptığınız da , beylikdüzü veteriner kliniği telefon numarası yazdığınızda acaba bulduğunuz telefon sizlere bu birikim,ekipman,kaliteyi sunacak mı düşünmenizi isteriz.

 

Veteriner Hekim

Murat AYTAÇ

MAGNET