Petmania Veteriner Kliniği Açıldı!

 

Petmania Veteriner Kliniği Logo

Petmania Veteriner Kliniği Logo

Petmania Veteriner Kliniği 2002 yılında Beylikdüzü‘nde hizmet vermeye başlamıştır. Kliniğimiz pet sağlığını ön plana çıkaracak ve adımlarını bu doğrultuda atacaktır.

Hekimlerimiz sürekli meslek içi eğitimlere katılmakta ve klinik ekipmanlarımız devamlı son teknoloji ürünlerle yenilenecektir.

Petmania Veteriner Klinik Ekibi olarak koruyucu hekimlik ve hayvan sağlığı konusunda üzerimize düşen görevi bilmekte ve bu doğrultuda bütün gücümüzle çalışacağız.

Sizleride kliniğimize tanışmak için bekliyoruz

Veteriner Hekim Murat Aytaç ve konusunda uzman diğer veteriner hekimlerimizin yazılarına ulaşmak için Ansiklopedi sayfamıza göz atabilirsiniz.


Comments

  1. Melike Gümüş - 12 Mart 2018 at 16:41 -

    Merhabalar. Benim muhabbet kuşum var almadım balkona geldi ama geldiğinde daha uçamıyordu. Şimdi hemen hemen 9-10 aydır bende. Camı falan açık bırakıyoruz kaçmıyor bizi çok seviyor ama şimdi elimize geldiğinde sürtünüyor sürekli o sorun değil ama elime sıvı bırakıyor bıraktığı sıvıda kan gibi bişey vardır kırmızı. Korktum acaba ne olabilir zarar gelmesinden , hasta olmasından korkuyorum. Ne yapabilirim.